ساخت عضله و افزایش قدرت با روش تمرینی هرمی

ساخت عضله و افزایش قدرت با روش تمرینی هرمی

تمرین کردن به شیوه هرمی یکی از روش های پایه ای و موثر برای ساخت عضله و افزایش قدرت عضله است. با استفاده از این راهنما می توانید برنامه های هرمی افزایشی ، کاهشی و یا مدل مثلثی خودتون رو بسازید

ادامه خواندن
0
  1496 Hits
  0 نظرات

مزایای استفاده از نوشیدنی های پروتئینی

مزایای استفاده از نوشیدنی های پروتئینی

برخی از مکمل های پروتئینی به صورت نوشیدنی عرضه می شوند که متشکل از پودر و یک نوشیدنی خوش طعم می باشند. برخی از این نوشیدنی ها از مواد مغذی دیگر نیز برخوردار گشته اند و افراد معمولا بعد از تمرین و یا به عنوان جایگزین غذا از آنها استفاده می کنند. در گذشته این نوع از مکمل ها توسط بدنسازان استفاده می شد اما امروزه بسیاری از افراد به منظور دستیابی به اهداف متعدد از جمله افزایش حجم ماهیچه یا کاهش وزن از آنها استفاده می کنند. پروتئین به کار برده شده در اغلب نوشیدنی های پروتئینی از وی، شیر گاو، سویا یا شاهدانه تامین می شود. افزودن نوشیدنی های پروتئینی به رژیم غذایی دارای مزایای متعددی می باشند.

ادامه خواندن
0
  347 Hits
  0 نظرات

عوارض جانبی نوشیدنی های پروتئینی بر روی کلیه

عوارض جانبی نوشیدنی های پروتئینی بر روی کلیه

نوشیدنی های پروتئینی در صورتی که با اعتدال مصرف شوند بخشی از رژیم غذایی سالم و متعادل به شمار می روند. این نوشیدنی ها، علاوه بر پروتئین، حاوی کربوهیدرات، ویتامین و مواد معدنی می باشند. مصرف مداوم نوشیدنی های پروتئینی به ویژه به عنوان جایگزین غذایی ممکن است منجر به بروز عوارض جانبی گردد. مصرف پروتئین بیشتر از طریق نوشیدنی های پروتئینی می تواند بر روی کبدهای شما تاثیر منفی داشته باشد.

ادامه خواندن
0
  405 Hits
  0 نظرات

مزایای نوشیدنی های پروتئینی

مزایای نوشیدنی های پروتئینی

در این مقاله به بررسی تاثیر نوشیدنی های پروتئینی بر روی افزایش 5 پوندی وزن، کاهش چربی های شکمی و پیروزی در رقابت ها خواهیم پرداخت. امروزه مصرف پروتئین ها توسط ورزشکاران و بدنسازان در مقایسه با گذشته افزایش یافته است. کافی است به فروشگاه محله خود مراجعه کرده و در آنجا با انواع محصولات پروتئینی مختلف مواجه خواهید شد که از این میان می توان به سویا، وی، کازئین یا شیر اشاره کرد که همه آنها در یک عامل، یعنی وجود پروتئین، مشترک می باشند.

ادامه خواندن
1
  364 Hits
  0 نظرات

نمک و تاثیر عکس آن در کاهش وزن

نمک و تاثیر عکس آن در کاهش وزن

یکی از موادغذایی که بر عدم موفقیت شما در دستیابی به اهداف کاهش وزن تاثیر دارد همواره بر روی میز غذاخوری شما حاضر بوده و همیشه از آن استفاده می کنید. این ماده غذایی نمک نام دارد. نمک یا به عبارت تخصصی تر، سدیمی یکی از عناصری است که تلاش شما برای کاهش وزن را خنثی می سازد. افراد از رژیم های غذایی متفاوتی برای دستیابی به اهداف مختلف خود استفاده می کنند اما هیچ یک از این رژیم های غذایی توجهی به میزان نمک موجود ندارند.

ادامه خواندن
0
برچسب ها:
  167 Hits
  0 نظرات

رویکردی علمی برای ایجاد ماهیچه

رشد ماهیچه ها به صورت اتفاقی رخ نمی دهد و اغلب نتیجه تغییر مناسب پنج متغیر تمرین می باشد. در این مقاله قصد داریم به شما در انتخاب بهترین برنامه ایجاد ماهیچه کمک کنیم.

ادامه خواندن
0
  142 Hits
  0 نظرات

3 تاثیر پروتئین وی در کاهش وزن

زمانی که صحبت از ایجاد ماهیچه به میان می آید، پروتئین وی یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود اما آیا می دانستید این پروتئین در کاهش وزن نیز نقش دارد؟ در این مقاله به نحوه استفاده از پروتئین وی برای کاهش وزن اشاره خواهیم کرد.

ادامه خواندن
0
برچسب ها:
  169 Hits
  0 نظرات

5 غذای فوق العاده برای بانوان ورزشکار که در تمام فروشگاه ها یافت می شوند

برخی از مواد غذایی همانند انواع توت و ماکا دارای فواید متعددی هستند و ضروری است که ما آنها را در رژیم غذایی خود استفاده کنیم. این منابع در کمترین مقدار خود نیز سرشار از مواد مغذی بوده و همچنین آنتی اکسیدان های متعددی دارند. اما در این میان که ما به استفاده از غذاهای مقوی و پرانرژی علاقه داریم، ممکن است غذاهای فوق العاده ای را که می توانیم در تمام فروشگاه های جهان به راحتی پیدا کنیم را نادیده بگیریم.

ادامه خواندن
0
  154 Hits
  0 نظرات

3 اشتباهی که مبتدیان در تلاش برای تناسب اندام باید از آنها پرهیز کنند

با استفاده از نکات زیر از اشتباهاتی که اغلب افراد مبتدی در آغاز تمرین با آنها مواجه هستند پرهیز کنید.

ادامه خواندن
0
  205 Hits
  0 نظرات

2 سبزی پاییزی که می توانند عملکرد شما در باشگاه را بهبود بخشند

هرگز اجازه ندهید کاهش ساعات روز منجر به کاهش تمرینات شما گردد. عملکرد باشگاهی خود را با استفاده از سبزیجات زیر بهتر سازید.

ادامه خواندن
0
  147 Hits
  0 نظرات

badge g

دانلود نسخه اندروید از

(رایگان)