3 اشتباهی که مبتدیان در تلاش برای تناسب اندام باید از آنها پرهیز کنند

با استفاده از نکات زیر از اشتباهاتی که اغلب افراد مبتدی در آغاز تمرین با آنها مواجه هستند پرهیز کنید.

 

اگر تمرین را به تازگی آغاز کرده اید، باشگاه ممکن است برای شما محیط ناآشنایی به نظر برسد. اما نباید این طور باشد. هرگز از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل نشده و از سایر افراد تقلید نکنید. شما هرگز نمی توانید در عرض یک ماه حجم ماهیچه های خود را به میزان 20 پوند افزایش دهید زیرا این هدفی غیرمعقول می باشد.

به جای این کار هوشمندانه تمرین کنید. سعی کنید از تمرینات خود بیشترین بهره را برده و اهداف منطقی تعیین نمایید. با استفاده از توصیه های اندی اسپیر از Performix می توانید از اشتباهات زیر پرهیز کنید.

تعیین اهداف دست نیافتنی

3 beginners fitness mistakes to avoid 2 640xh

به جای شروع پر سرعت و استفاده از تمام دستگاه ها در طی جلسه های تمرین، تمرینات خود را با برنامه دو روز در هفته آغاز کنید. دو ساعت باشگاه می تواند تاثیر بسیار خوبی داشته باشد. تعیین یک هدف می تواند منجر به افزایش اعتماد به نفس گردیده و در نتیجه با تمرین کم نیز می توانید به دلیل اعتماد به نفس به اهداف خود دست یابید.

در روزهایی که شما از نظر زمانی با مشکل مواجهید، بر روی بهره وری تمرکز کنید تا بتوانید از کمترین زمان بیشتری بهره را ببرید. برخی اوقات ممکن است مجبور باشید 20 دقیقه تمرین نمایید. اما این را نیز به خاطر داشته باشید که عدم انجام تمرین بسیار نادرست می باشد.

هرگز از بهانه عدم وجود دستگاه های ورزشی کافی استفاده نکنید. شما همچنین می توانید با استفاده از چند دمبل و تمرینات ساده نیز به اهداف خود دست یابید. مجموعه های ورزشی بزرگ به شما کمک می کنند تا تمرینات متعدد را با سرعت بیشتری انجام دهید. انجام ده پرس با دمبل و سایر تمرینات با استراحت کم منجر به رشد ماهیچه می گردند.

اگر توانستید با دو یا سه روز در هفته تمرینات خود را آغاز کنید می توانید به مرور زمان تعداد روزهای تمرین خود را افزایش دهید. به خاطر داشته باشید نباید در انجام تمرینات و دستیابی به اهداف خود عجله داشته باشید. تداوم و عادت های طولانی مدت منجر به دستیابی به نتایج فوق العاده می گردند.

عدم برنامه ریزی

شما تمرین در باشگاه را آغاز کرده اید. این بسیار عالی است. اما کار شما در اینجا به پایان نمی رسد. پیاده روی بی هدف و یا استفاده از دستگاه ها بدون برنامه ریزی و هدفی خاص اتلاف وقت می باشد.

شما به یک برنامه نیاز دارید. داشتن برنامه نه تنها اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد بلکه به شما مسیر پیشرفت را نیز نشان داده و منجر به نتایج بهتر می گردد.

شما نه تنها باید تمرینی که انجام می دهید را بشناسید بلکه انجام صحیح آن نیز ضروری می باشد. اولین اولویت شما باید انجام ایمن تمرینات باشد. مبتدی بودن بدین معنا نیست که شما باید تمرینات را با درد آغاز کنید. تمرینات سینه و کمر هرگز نباید سلامتی شانه های شما را در معرض خطر قرار دهند. همواره توجه داشته باشید که هر تمرین برای چه هدفی انتخاب شده است.

پرهیز از تمرینات قدرتی

3 beginners fitness mistakes to avoid 3 640xh

یکی دیگر از اشتباهات رایجی که بسیاری از افراد مرتکب آن می شوند انجام تمرینات کاردیو و نادیده گرفتن تمرینات قدرتی می باشد. اگر شما صرفا تمرینات کاردیو انجام دهید ممکن است اندکی کالری بسوزانید اما به هیچ عنوان نمی توانید ماهیچه های خود را تقویت کنید. به خاطر داشته باشید افزایش حجم ماهیچه با انجام تمرینات کاردیو میسر نمی باشد.

اگر به تازگی وارد باشگاه شده اید ممکن است نگران هستید که نمی توانید تمریناتی نظیر ددلیفت یا اسکات انجام دهید. اما نگران نباشید زیرا گزینه های دیگری در این میان وجود دارند. انجام تمرینات دیگر با استفاده از دستگاه ها ممکن است بتوانند به شما در دستیابی به اهدافتان مناسب باشند. ددلفیت رمانیایی، کشش از بالا و پرس سینه جایگزین ها مناسبی به شمار می روند. همچنین استفاده از دمبل نیز این امکان را برای شما فراهم می آورد که تعادل خود را حفظ کرده و قدرت خود را افزایش دهید.

 

0
5 غذای فوق العاده برای بانوان ورزشکار که در تمام ف...
2 سبزی پاییزی که می توانند عملکرد شما در باشگاه را...
 

نظرات

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده . اولین نفر برای ثبت نظر باشید
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
Guest
دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398

badge g

دانلود نسخه اندروید از

(رایگان)