4 ابزار مینیمالیستی اما ضروری برای تناسب اندام

شما به چندین ابزار نیاز دارید تا همانند یک ورزشکار در باشگاه منزل خود تمرین نمایید. این چهار ابزار به شما کمک می کنند تا با کمترین امکانات بیشترین بهره را برده و تمرینات خود را وارد مرحله جدیدتری سازید.

 

چندین روند تناسب اندام وجود دارند که نسبت به سایر تمرینات تاثیر خوبی دارند. اما برخی اوقات ما از وجود آنها بی اطلاع هستیم. هر چهار ابزار زیر توسط ورزشکاران قدرتمند و موفق نیز به کار برده می شوند. آیا شما نیز این ابزارهای ورزشی را در کیف ورزشی یا باشگاه خانگی خود دارید؟

1. طناب های کشی Rockband

لوله های دسته دار به شیوه بندهای کششی اکنون دیگر قدیمی شده اند. آن ابزارها اغلب به زودی از کار می افتادند و هرگز برای تمام افراد مناسب و اندازه نبودند. طناب های کشی جدید نظیر Rockband دارای کشسانی و قدرت بیشتری بوده و می توانید آن را به راحتی با توجه به طول پاهای خود تنظیم نمایید.

اما شاید به این فکر باشید که این ابزار برای چه چیزی مفید است؟ شما می توانید بسیار سریع یک برنامه تمرین برای خود ایجاد کنید زیرا برخی از ورزشکاران نیز برخی اوقات این کار را انجام می دهند. آنها ممکن است تمرینات متعددی نظیر شنا، ددلیفت یا 100 کشش را هر روز انجام داده و همه روزه تمرینات حرکتی جدیدی را به لیست تمرینات خود بیافزایند.

 

طناب های کشی برای تناسب اندام بسیار مفید می باشند و توصیه می شود که انواع معتبر و شناخته شده آن ها را خریداری نمایید. نمونه های سبکی نظیر Rockband که در دو رنگ سبز و خاکستری عرضه می شوند بسیار مناسب هستند و می توانید آن ها را همواره در کیف ورزشی خود به همراه داشته باشید.

2. Kettleblock

editors picks 4 essentials for the fitness minimalist graphics 1

دمبل های Kettlebell دارای کاربردهای متعددی هستند و می توان آنها را به راحتی در تمرینات پرس یا کششی استفاده نمود اما با این حال کاربرد آنها در برخی تمرینات بیش از سایر تمرینات می باشد. از جمله این تمرینات می توان به ددلیفت و اسکات اشاره کرد.

دمبل Kettleblock 40 که توسط شرکت Powerblock تولید می شود به شما این امکان را فراهم می آورد تا وزنه ها را از 4-6 پوند تا 40 پوند افزایش دهید. شما می توانید آن را به پایین اسکات وصل نمایید. دسته آن نیز به اندازه کافی بزرگ می باشد بنابراین می توانید آن را با دو دست نیز بردارید.

شکل ظاهری آن نیز به گونه ای طراحی شده است که برای برخی حرکات نظیر پرس ها مناسب باشد اما برای حرکات پشت بازو نمی توانید از آن استفاده کنید و استفاده از وزنه های ثابت برای آنها مناسب تر می باشد.

3. Captains of Crush Grippers

editors picks 4 essentials for the fitness minimalist graphics 2

ورزشکاران باهوش و مربیان می دانند که آسان ترین روش برای قوی تر شدن به دو قسمت بستگی دارد: مچ و ماهیچه های شکمی. اما اینکه چطور می توانید عضلات شکمی خود را تقویت کنید به خودتان بستگی دارد اما برای تقویت مچ و انگشتان استفاده از Captains of Crush Grippers فوق العاده می باشد.

ورزشکاران قدرتی همواره از این دستگاه ها استفاده می کنند. شما نیز می توانید در طول روز همواره آنها را به همراه داشته و استفاده نمایید.

دو نوع از این دستگاه در بازار وجود دارد. یکی از آنها مدل اسپورت نام دارد که به قدرت 80 پوند نیاز دارد و دیگری مدل ورزشکاری است که باید قدرت 100 پوندی به آن اعمال کنید. اگر قدرت بیشتری دارید می توانید نمونه 100 پوندی را انتخاب کنید.

4. زانوبندهای Rocktape

editors picks 4 essentials for the fitness minimalist graphics 3

زانوبندهای Rocktape زانو بندهای مبتدی به شمار می روند که در هنگام برداشتن وزنه بسیار موثر می باشند. این مدل در مقایسه با سایر زانوبندها اندکی درازتر بوده و منجر به فشار و محافظت بیشتری می گردد. طول بیشتر آن منجر به محافظت بیشتر در برابر تمریناتی نظیر ددلیفت و پرش می گردد.

اگر شما نیز وزنه برداری کرده و به دنبال محافظی برای وزنه های خود می باشید این گزینه یکی از بهترین ها به شمار می رود. این محافظ ها می توانند قدرت شما را فراتر از تصورتان در انجام این تمرینات افزایش دهند بنابراین می توانید به راحتی تمرینات اسکات انجام داده و در برنامه های تمرینی نظیر Squat Every Day یا PH3 شرکت نمایید.

 

 

 

0
راهنمای استفاده زنان از مکمل های ورزشی
چرا باید در سال جدید ترازو را کنار بگذاریم؟
 

نظرات

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده . اولین نفر برای ثبت نظر باشید
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
Guest
پنج شنبه, 02 خرداد 1398

badge g

دانلود نسخه اندروید از

(رایگان)