ساخت عضله و افزایش قدرت با روش تمرینی هرمی

ساخت عضله و افزایش قدرت با روش تمرینی هرمی

تمرین کردن به شیوه هرمی یکی از روش های پایه ای و موثر برای ساخت عضله و افزایش قدرت عضله است. با استفاده از این راهنما می توانید برنامه های هرمی افزایشی ، کاهشی و یا مدل مثلثی خودتون رو بسازید

ادامه خواندن
0
  1245 Hits
  0 نظرات

مزایای استفاده از نوشیدنی های پروتئینی

مزایای استفاده از نوشیدنی های پروتئینی

برخی از مکمل های پروتئینی به صورت نوشیدنی عرضه می شوند که متشکل از پودر و یک نوشیدنی خوش طعم می باشند. برخی از این نوشیدنی ها از مواد مغذی دیگر نیز برخوردار گشته اند و افراد معمولا بعد از تمرین و یا به عنوان جایگزین غذا از آنها استفاده می کنند. در گذشته این نوع از مکمل ها توسط بدنسازان استفاده می شد اما امروزه بسیاری از افراد به منظور دستیابی به اهداف متعدد از جمله افزایش حجم ماهیچه یا کاهش وزن از آنها استفاده می کنند. پروتئین به کار برده شده در اغلب نوشیدنی های پروتئینی از وی، شیر گاو، سویا یا شاهدانه تامین می شود. افزودن نوشیدنی های پروتئینی به رژیم غذایی دارای مزایای متعددی می باشند.

ادامه خواندن
0
  314 Hits
  0 نظرات

عوارض جانبی نوشیدنی های پروتئینی بر روی کلیه

عوارض جانبی نوشیدنی های پروتئینی بر روی کلیه

نوشیدنی های پروتئینی در صورتی که با اعتدال مصرف شوند بخشی از رژیم غذایی سالم و متعادل به شمار می روند. این نوشیدنی ها، علاوه بر پروتئین، حاوی کربوهیدرات، ویتامین و مواد معدنی می باشند. مصرف مداوم نوشیدنی های پروتئینی به ویژه به عنوان جایگزین غذایی ممکن است منجر به بروز عوارض جانبی گردد. مصرف پروتئین بیشتر از طریق نوشیدنی های پروتئینی می تواند بر روی کبدهای شما تاثیر منفی داشته باشد.

ادامه خواندن
0
  352 Hits
  0 نظرات

مزایای نوشیدنی های پروتئینی

مزایای نوشیدنی های پروتئینی

در این مقاله به بررسی تاثیر نوشیدنی های پروتئینی بر روی افزایش 5 پوندی وزن، کاهش چربی های شکمی و پیروزی در رقابت ها خواهیم پرداخت. امروزه مصرف پروتئین ها توسط ورزشکاران و بدنسازان در مقایسه با گذشته افزایش یافته است. کافی است به فروشگاه محله خود مراجعه کرده و در آنجا با انواع محصولات پروتئینی مختلف مواجه خواهید شد که از این میان می توان به سویا، وی، کازئین یا شیر اشاره کرد که همه آنها در یک عامل، یعنی وجود پروتئین، مشترک می باشند.

ادامه خواندن
1
  318 Hits
  0 نظرات

نمک و تاثیر عکس آن در کاهش وزن

نمک و تاثیر عکس آن در کاهش وزن

یکی از موادغذایی که بر عدم موفقیت شما در دستیابی به اهداف کاهش وزن تاثیر دارد همواره بر روی میز غذاخوری شما حاضر بوده و همیشه از آن استفاده می کنید. این ماده غذایی نمک نام دارد. نمک یا به عبارت تخصصی تر، سدیمی یکی از عناصری است که تلاش شما برای کاهش وزن را خنثی می سازد. افراد از رژیم های غذایی متفاوتی برای دستیابی به اهداف مختلف خود استفاده می کنند اما هیچ یک از این رژیم های غذایی توجهی به میزان نمک موجود ندارند.

ادامه خواندن
0
برچسب ها:
  144 Hits
  0 نظرات

رویکردی علمی برای ایجاد ماهیچه

رشد ماهیچه ها به صورت اتفاقی رخ نمی دهد و اغلب نتیجه تغییر مناسب پنج متغیر تمرین می باشد. در این مقاله قصد داریم به شما در انتخاب بهترین برنامه ایجاد ماهیچه کمک کنیم.

ادامه خواندن
0
  125 Hits
  0 نظرات

3 تاثیر پروتئین وی در کاهش وزن

زمانی که صحبت از ایجاد ماهیچه به میان می آید، پروتئین وی یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود اما آیا می دانستید این پروتئین در کاهش وزن نیز نقش دارد؟ در این مقاله به نحوه استفاده از پروتئین وی برای کاهش وزن اشاره خواهیم کرد.

ادامه خواندن
0
برچسب ها:
  146 Hits
  0 نظرات

5 غذای فوق العاده برای بانوان ورزشکار که در تمام فروشگاه ها یافت می شوند

برخی از مواد غذایی همانند انواع توت و ماکا دارای فواید متعددی هستند و ضروری است که ما آنها را در رژیم غذایی خود استفاده کنیم. این منابع در کمترین مقدار خود نیز سرشار از مواد مغذی بوده و همچنین آنتی اکسیدان های متعددی دارند. اما در این میان که ما به استفاده از غذاهای مقوی و پرانرژی علاقه داریم، ممکن است غذاهای فوق العاده ای را که می توانیم در تمام فروشگاه های جهان به راحتی پیدا کنیم را نادیده بگیریم.

ادامه خواندن
0
  131 Hits
  0 نظرات

3 اشتباهی که مبتدیان در تلاش برای تناسب اندام باید از آنها پرهیز کنند

با استفاده از نکات زیر از اشتباهاتی که اغلب افراد مبتدی در آغاز تمرین با آنها مواجه هستند پرهیز کنید.

ادامه خواندن
0
  176 Hits
  0 نظرات

2 سبزی پاییزی که می توانند عملکرد شما در باشگاه را بهبود بخشند

هرگز اجازه ندهید کاهش ساعات روز منجر به کاهش تمرینات شما گردد. عملکرد باشگاهی خود را با استفاده از سبزیجات زیر بهتر سازید.

ادامه خواندن
0
  127 Hits
  0 نظرات

بعد از تمرین به چه میزان پروتئین نیاز دارید؟

تحقیقات جدید میزان پروتئین مورد نیاز به منظور بهینه سازی ایجاد ماهیچه ها بعد از تمرین را تعیین کرده اند.

ادامه خواندن
0
  115 Hits
  0 نظرات

3 غذای پروتئینی برای پاییز

 

آیا به دنبال غذایی برای فصل پاییز هستید؟ یکی از دسرهای مقوی زیر را انتخاب کنید.

ادامه خواندن
0
  171 Hits
  0 نظرات

غذای پروتئینی مورد علاقه شما برای هنگام خواب

به عنوان غذای شبانه، به هیچ عنوان نمی توانید این پودینگ سرشار از پروتئین و کره بادام زمینی را نادیده بگیرید.

ادامه خواندن
0
  136 Hits
  0 نظرات

6 اشتباه عمده افراد در انجام تمرین های قدرتی

اگر قصد دارید وزنه های سنگین تری بردارید، اشتباهاتی که اغلب افراد در هنگام انجام تمرینات قدرتی انجام می دهند را ترک کنید. شاید این افسانه مشهور را شنیده اید که 2500 سال پیش میلو کروتون یکی از اسطوره های یونانی از زمان تولد یک گوساله را هر روز بلند می کرد و این کار را تا تبدیل شدن گوساله به گاو ادامه دارد.

ادامه خواندن
0
  185 Hits
  0 نظرات

13 میان وعده ساده و در عین حال خوش طعم و سرشار از پروتئین

اغلب افراد استفاده از میان وعده را توصیه نمی کنند و برخی نیز آن را عادت نادرستی قلمداد می کنند اما با این حال من یکی از علاقمندان به استفاده از آنها هستم. من همواره با مصرف یک یا دو میان وعده انرژی مورد نیاز برای انجام کارهای روزمره ام را تامین می نمایم. تنها من نیستم که از میان وعده استفاده می کنم ـ افراد بسیاری وجود دارند که از میان وعده های سالم متنوعی استفاده می کنند تا بعد از ظهر نیز انرژی کافی داشته و میزان قند خون خود را در حالت تعادل نگه دارند.

ادامه خواندن
0
  130 Hits
  0 نظرات

با استفاده از این 20 ماده غذایی وزن خود را کاهش دهید

 

نظریه ای که در مورد غذاهای فاقد کالری یا کالری منفی وجود دارد این است که آنها دارای مقدار بسیار ناچیز کالری هستند و انرژی که شما در حین خوردن مصرف می کنید میزان کالری آنها را خنثی می کند. نتیجه این امر عدم افزایش کالری بدن و در برخی شرایط سوزاندن کالری در عین استفاده از این مواد غذایی می باشد. صرف نظر از صحت این نظریه، در زیر فهرستی از غذاهایی که فاقد کالری می باشند را مشاهده خواهید کرد که منجر به افزایش وزن و کالری شما نمی گردند.

ادامه خواندن
0
برچسب ها:
  111 Hits
  0 نظرات

10 غذا برای تقویت تمرین های شما

 

آیا تا بحال در هنگام ورزش در باشگاه احساس سرگیجه و حالت تهوع به شما دست داده است؟ معمولا این شرایط برای افرادی پیش می اید که به طور مداوم به باشگاه نرفته و با یک مربی خصوصی تمرین می کنند. آنها انگیزه بسیاری دارند اما در برخی شرایط بعد از ترک محل کار مستقیما به باشگاه رفته و زمان کافی برای غذا خوردن نداشته اند. بنابراین آنها بیش از توان خود را تحت فشار قرار داده و حالت سرگیجه و در برخی شرایط بیهوشی به بار می آید.

ادامه خواندن
0
  173 Hits
  0 نظرات

رژیم غذایی و پروتئین

 

اهمیت رژیم غذایی و مکمل های پروتئینی برای تقویت اهداف شما باید به خوبی درک شوند. نیازی نیست که متخصص تغذیه بوده و یا در زمینه رژیم غذایی با تجربه باشید تا اطلاعاتی در مورد پروتئین ها داشته باشید. امروز قصد داریم این آموزش را برای شما تسهیل نماییم. فقط کافی است با کسب اطلاعات در مورد مکمل های پروتئینی، آنها را وارد زندگی روزمره خود نمایید.

ادامه خواندن
0
  140 Hits
  0 نظرات

4 عادت تمرین که باید در 30 سالگی آنها را تغییر دهید

 همانند خانه تکانی سال نو، ضروری است که با ورود به سن 30 سالگی برخی از عادت های تمرین و ورزش خود را بازبینی نموده و تغییر دهید. همه ما می دانیم که بدن به طور طبیعی با افزایش سن تغییر می یابد. این تغییرات از لحطه ای که به دنیا آمده اید وجود داشته و تا آخرین لحظه زندگی تداوم خواهند داشت. در دهه 30 زندگی، شما احساس می کنید که عصرها زودتر از گذشته خسته شده و احساس خستگی می کنید و همچنین نشانه های افزایش سن بر روی پوست شما نیز مشهود می گردد.

ادامه خواندن
0
  115 Hits
  0 نظرات

10 صدمه رایج ناشی از تمرینات و نحوه جلوگیری از آنها

  عدم استراحت کافی و سعی برای دستیابی سریع به نتایج، حرکات تکراری و خسته کننده منجر به درد و صدماتی می گردند که نتیجه این امر نیز کاهش میزان تمرینات شما می باشد.

ادامه خواندن
0
برچسب ها:
  128 Hits
  0 نظرات

روزانه به چه میزان چربی نیاز دارید؟ نکاتی که باید رعایت کنید

 

ایده های متعددی در مورد میزان مصرف چربی وجود دارد و هر یک از افراد متخصص در این زمینه نظریه خاصی دارند. اما سوال اصلی این است که میزان چربی مورد نیاز هر فرد در طول روز چقدر می باشد؟

ادامه خواندن
0
  118 Hits
  0 نظرات

9 ترفند استفاده از پودرهای پروتئینی برای تقویت بدن

 

 امروزه مکمل های پروتئینی نقش مهمی را در زندگی افراد و به ویژه ورزشکاران ایفا می کنند و از استفاده از آنها هرگز به این میزان نبوده است. پروتئین های گیاهی، پروتئین های غیرلبنی و سنتی از جمله محبوب ترین گزینه هایی هستند که ورزشکاران از آنها استفاده می کنند. یکی دیگر از دلایل محبوبیت پودرهای پروتئینی هزینه پایین آنها می باشد و استفاده از آنها در وعده های غذایی منجر به افزایش جذب پروتئین می گردد. اما این پودرها چگونه می توانند برای رژیم غذایی سالم تر مفید باشند.

ادامه خواندن
0
  216 Hits
  0 نظرات

راهنمای استفاده زنان از مکمل های ورزشی

همانطور که می دانید مکمل نقش مهمی را در عملکرد ورزشی افراد ایفا می کنند که از این میان می توان به تسریع چربی سوزی و ایجاد ماهیچه اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم 15 مورد از بهترین مکمل هایی که زنان ورزشکار می توانند از آنها استفاده کنند را برای شما معرفی نماییم.

ادامه خواندن
0
  169 Hits
  0 نظرات

4 ابزار مینیمالیستی اما ضروری برای تناسب اندام

شما به چندین ابزار نیاز دارید تا همانند یک ورزشکار در باشگاه منزل خود تمرین نمایید. این چهار ابزار به شما کمک می کنند تا با کمترین امکانات بیشترین بهره را برده و تمرینات خود را وارد مرحله جدیدتری سازید.

ادامه خواندن
0
  106 Hits
  0 نظرات

چرا باید در سال جدید ترازو را کنار بگذاریم؟

تصمیم گیری برای کاهش وزن و دستیابی به تناسب اندام یکی از بهترین راه ها برای شروع سال جدید می باشد. چه تصمیمی می تواند بهتر از حرکت بیشتر و تغذیه بهتر باشد؟ اجرای این تصمیم همواره طبق برنامه پیش نمی رود. در واقع اغلب افرادی که تصمیماتی که در اول سال اتخاذ می کنند را ادامه نمی دهند.

ادامه خواندن
0
  404 Hits
  0 نظرات

رژیم غذایی خود را تغییر دهید: 5 ترفند برای تغذیه سالم

با ایجاد عادت های غذایی طولانی مدت به جای استفاده از رژیم غذایی کوتاه مدت و شدید، وزن خود را کاهش دهید. در این مقاله به بررسی تغذیه مناسب برای زندگی بهتر خواهیم پرداخت.

ادامه خواندن
0
برچسب ها:
  119 Hits
  0 نظرات

ماهیچه ذوزنقه ای با کمر یا با شانه بهتر تمرین داده می شود؟

ماهیچه های ذوزنقه ای در حین انجام تمرینات شانه و پشت نقش مهمی را ایفا می کنند. شما می توانید نحوه تمرین دادن بخش های مختلف ماهیچه را به منظور اطمینان از رشد و تقویت بهینه بیاموزید.

ادامه خواندن
0
  527 Hits
  0 نظرات

4 ابزار برای دوندگان قدرتمند

 

آیا از خستگی و لنگیدن در هنگام رسیدن به خط پایان خسته شده اید؟ با استفاده از این 4 ابزار و تمرینات قدرتی صحیح می توانید از تمرینات استقامتی خود بهترین استفاده را ببرید.

ادامه خواندن
0
برچسب ها:
  129 Hits
  0 نظرات

روشی ساده برای موثرتر ساختن تمرینات همسترینگ درازکش دستگاه

 

روش های سنتی تمرین همواره بر این باورند که این تمرین پایین تنه فقط به یک روش انجام می گیرد اما ممکن است این باور نادرست باشد.

ادامه خواندن
0
  260 Hits
  0 نظرات

سالاد خود را با این سه منبع جایگزین پروتئین غنی تر سازید

آیا از سالادهای کباب مرغ خسته شده اید؟ منبع غذایی ایجاد ماهیچه خود را با یکی از این منابع غنی از پروتئین ترکیب کنید!

ادامه خواندن
0
برچسب ها:
  103 Hits
  0 نظرات

badge g

دانلود نسخه اندروید از

(رایگان)